O nás

 

Jmenuji se Richard Koza a jsem zakladatel MyWPstaff.cz.

V oblasti internetu se pohybuju od jeho počátků v ČR. V roce 1995 jsem založil firmu na poskytování připojení k internetu a na server hosting. Později jsem rozvinul ještě další projekty na bázi internetu, ve kterých jsme začali využívat Word Press jako výchozí platformu. Word Press se mi svým konceptem od začátku velmi líbil, nicméně v praxi jsem si na vlastní kůži ověřil, že jeho údržba a správa je časově náročná.

Své vlastní projekty jsme si ve firmě technicky vždy řešili sami. Od počátků jsem mohl sledovat, jak moji známí i některé jiné firmy zápasí s opravami a údržbou WP webů a většinou jsem jim pak pomáhal to řešit. A tím vlastně vznikla myšlenka na profesionální podporu těchto webů a zahájení činnosti MyWPStaff.

Mnoho klientů už naší podporu využilo a stále využívá, těší nás váš zájem o naše služby a doufáme, že se staneme dobrými partnery.

Richard Koza, CEO

 

Často se ptáte

Co to je MyWPStaff?

MyWPStaff je služba technické údržby a podpory webových stránek vytvořených ve WordPressu. Staráme se o weby našich klientů, provádíme pravidelné zálohování (a obnovení, když je potřeba), instalujeme a aktualizujeme pluginy, šablony, hlídáme napadení před hackery a jsme k ruce pro vaše dotazy a rady.

Je MyWPStaff pro mě vhodný?

Ano, pokud máte webové stránky ve WordPressu. Přestanete se zdržovat technickými otázkami webu a přesunete je prostě na nás. Děláme to denně, postaráme se i o vaše stránky. A vy se budete moci zabývat pro vás užitečnějšími záležitostmi.