a získejte hned všechny tyto výhody

Zálohování

Používejte náš automatický zálohovací systém, který pravidelně zálohuje obsah webu a ukládá ho na několik nezávislých serverů. Budeme uchovávat váš kompletní webový obsah včetně obrázků i videí bezpečně v našem zálohovacím úložišti. A kdyby se snad někdy vašemu webu opravdu něco přihodilo a spadlo to, obnovíme vám stránky do původní podoby bez jakýchkoli poplatků.

Vylepšení výkonu

Pomalý web na zákazníky žádný dobrý dojem neudělá. Nechte nás, ať vylepšíme jeho výkon. Obsah vašich stránek se bude zobrazovat rychleji, návštěvníci webu nebudou muset čekat, víc si toho u vás přečtou a vy toho víc prodáte. Zkontrolujeme pluginy,  šablony, obrázky i váš web hosting - abychom z toho pro vás dostali maximum.

 

Aktualizace a instalace

Tvůrci nepřetržitě vyvíjejí WP software, vylepšují šablony, pluginy atd., tudíž váš web potřebuje pravidelné aktualizace. Budeme to sledovat za vás a automaticky aktualizovat a instalovat, co je třeba.
Potřebujete třeba nainstalovat nový plugin? A zajistit, aby fungoval na vaší stránce?  Stáhneme, vyzkoušíme a nainstalujeme.

Ochrana vašeho webu

Zabezpečíme váš web proti nájezdům hackerů. Každý den se útočníci snaží prolomit do webů po celém světě. My jsme na vaší straně. Nainstalujeme na váš web bezpečnostní doplňky a budeme ho trvale hlídat před útoky.

Potřebujete něco dalšího?

Chcete udělat nový web? Něco se nepodařilo, když jste upravovali svůj stávající WordPress web? Potřebujete něco udělat nebo opravit v nastavení šablony, grafice, pluginech nebo něčem jiném? Dejte nám vědět. Pomůžeme vám s tím.

 

 

Přesun vašeho webu

Potřebujete přestěhovat váš web na jiný hosting nebo server?  Přesuneme ho bez chyb a ztrát dat.

 

a zbavte se hned nepříjemných starostí s chodem vašeho webu