Získejte provize z  MyWPStaff partnerského programu

Nabídněte svým klientům, kteří mají web ve WordPressu, služby naší technické podpory a údržby.

Budeme vám trvale vyplácet 30 procent ze všech plateb zákazníka za zprostředkované služby.

Budeme vám vyplácet provizi za každou schválené předplatné objednané prostřednictvím vašeho zprostředkovatelského linku. Nevznikají vám s tím žádné náklady, stačí když se zaregistrujete do partnerského programu. Můžete začít nabízet naše služby obratem. Nevyžaduje to z vaší strany žádnou významnou námahu, ani žádný emailing a podobně. Můžete si zajistit stabilní příjmy jen tím, že použijete sociální média, aplikace jako Twitter, Facebook, webové stránky a blogy. My dodáme základní nástroje a podporu, která bude potřeba, abyste začali vydělávat.

Výhody účasti v MyWPStaff  partnerském programu

  • 30% pravidelné provize za každý prodej předplatného služeb provedený přes váš link.
  •  neomezené možnosti příjmu
  • rychlé a spolehlivé měsíční platby, statistiky v reálném čase

Kdo se může stát partnerem?

Každý může zprostředkovávat služby MyWPStaff.cz, pokud eticky používá marketingové metody k nabízení služeb MyWPStaff. Je nepřípustné nabízet služby na bázi nevyžádaných emailů nebo spamu. Rovněž nelze nabízet služby MyWPSTaff prostřednictvím stránek a metod s urážlivým obsahem (dle našeho rozhodnutí).

Jak se mi budou odměny vyplácet?

Jakmile dosáhnete příjmu $100 nebo víc, pošleme vám platbu přes Paypal. Provize jsou vypláceny 60 dní po ukončení souvisejícího měsíce.

Máte další otázky?

Máte-li otázky k partnerství, použijte prosím použijte tento kontaktní formulář  a my vám odpovíme.

Jste rozhodnuti využít možnosti k výdělku?

 

Staňte se členy našeho partnerského programu. Registrujte se zde.

Poznámka:

Richard Koza a ATWEL International nenesou žádnou zodpovědnost za situaci, kdy poskytnete svůj affiliate odkaz lidem, jejichž počítačové systémy neumožňují uchování cookies nutných pro dohledání vašeho doporučení, nebo pokud používají jiný systém affiliate cookies.

Richard Koza a ATWEL International příležitostně obdrží reklamce od svých zákazníků. Pokud je produkt, ze kterého jste obdrželi provizi, reklamován, bude již vyplacená provize stržena z vaší následující vyplacené odměny.

Naši partneři nesmí mít žádné nesplacené závazky vůči Richardu Kozovi a ATWEL International, aby byli způsobilí pro vyplacení provize.
Provize nejsou vyplaceny z produktů zakoupených vámi přes váš vlastní affiliate odkaz.